Home Mijn profiel Kernmail Contact




'Gezondheid in Bedrijf'

Actueel
-Column
Advies
-Verzuimsteunpunt
-Servicepunt
-Present
Verzekeringen
-Verzuim
-Arbeidsongeschikt
-Zorg
Hulpmiddelen
-Protocollen
-Verzuimexpert
-ABzend
-RI&E
-Preventie
-Arbocatalogus
-Oplosmiddelen
Praktijk
Nieuw dossier geopend: KVGO Radar

Amstelveen, 22 december 2009 - Wat verscheen er de tweede helft van 2009 allemaal op de radar? Een andere invulling van de dienstverlening voor de leden. Een model dat de toegevoegde waarde van het KVGO-lidmaatschap in beeld brengt. En werkt de Personeelswijzer in de praktijk? Het KVGO opent op de website een nieuwe dossier met extra informatie.

KVGO-directeur Fons Bakkes: “We richten we ons veel meer op digitale informatie, wat dat betreft gaan we gewoon met de tijd mee.”

Daarbij speelt de 'eigen verantwoordelijk' van zowel leden als KVGO medewerkers volgens Bakkes een belangrijke rol. “Die eigen verantwoordelijkheid vragen we niet alleen van de leden maar nadrukkelijk ook van de medewerkers van het KVGO. Dat is voor sommigen wennen. De medewerkers zijn veel meer projectleider geworden en daardoor ook verantwoordelijk voor hun projecten, inclusief het budget."




Kerntaken
Arbeidsvoorwaarden
Sociaal, arbo & milieu
Vitale netwerken
Kennis en informatie
Imago
Regietaken
Arbeidsmarkt
Marktinnovatie
Internationaal
Koninklijke KVGO
Ledenvoordelen
Districten
Platforms
Projecten
KVGO Personeelswijzer


De recessie door!